Płatność i wysyłka

 

 

Paczki wysyłamy 5 dni w tygodniu w ciągu 24h od momentu otrzymania wpłaty lub potwierdzenia opcji wysyłki za pobraniem - masz pewność, że towar otrzymasz błyskawicznie.

Za wysyłkę płacisz tylko raz.

 

Wysyłka przy przedpłacie na konto (za pomocą zwykłego przelewu lub płatności poprzez dotpay.pl lub paypal):

Paczkomat InPost             -  12,00 zł

Kurier Inpost.                   - 14,00 zł

 

Wysyłka pobraniowa - płatna przy odbiorze:

Kurier Inpost.                   - 23,50 zł

 

 

WAŻNE !
Prosimy o sprawdzenie zawartości przesyłki w obecności doręczyciela. W przypadku zastrzeżeń co do stanu przesyłki, uszkodzeń, ubytków lub śladów naruszenia zawartości należy spisać protokół szkody, który będzie podstawą reklamacji.
O zaistniałej szkodzie należy niezwłocznie powiadomić nadawcę (WROHURT)
Paczki nadawane poprzez Paczkomaty InPost prosimy sprawdzać zaraz po wyjęciu ze skrytki - ewentualną reklamację można złożyć bezpośrednio przy paczkomacie.

 

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00 oraz w soboty od 9.00 do 13.00 we Wrocławiu przy ulicy Tęczowej 25 (duża podwójna brama wjazdowa ze szlabanami) na parterze w hurtowni WROHURT. Warunek odbioru osobistego to kontakt telefoniczny (737179331) na minimum 30 minut przed przybyciem celem upewnienia się co do dostępności towaru.

 

  • Wpłaty za złożone zamówienia można dokonywać poprzez przelew bezpośredni na Nasze konto w Banku PEKAO S.A. , w tytule przelewu podając nr zamówienia widoczny w mailu potwierdzającym lub w panelu klienta w historii zamówień.

Dane do przelewu:

WROHURT Justyna Chmielewska

ul.Tęczowa 25

53-601 Wrocław

Bank Pekao S.A.40124066701111001039688403

 

Dbając o wygodę Naszych klientów udostępniliśmy wiele innych możliwych opcji zapłaty za zamówione przedmioty.

 

  • Płatności elektroniczne obsługiwane przez Dotpay S.A.

  • Płatności za pomocą Paypal
  • Płatność za pobraniem, czyli zapłata doręczycielowi w momencie odbioru zamówionego towaru. Jest to wygodna forma zapłaty, dzięki której realizacja zamówienia jest szybsza, ponieważ nie jest uzależniona od otrzymania przez Nas wpłaty na konto.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl