Płatność i wysyłka

 

 

Paczki wysyłamy 5 dni w tygodniu NATYCHMIAST  po zaksięgowaniu wpłaty lub potwierdzenia opcji wysyłki za pobraniem - masz pewność, że towar otrzymasz błyskawicznie.

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

Za wysyłkę płacisz tylko raz.

 

Wysyłka przy przedpłacie na konto (za pomocą zwykłego przelewu lub płatności poprzez dotpay.pl lub paypal):

Paczkomat InPost             -  12,00 zł

Kurier Inpost.                   - 14,00 zł

 

Wysyłka pobraniowa - płatna przy odbiorze:

Kurier Inpost.                   - 23,50 zł

 

 

WAŻNE !
Prosimy o sprawdzenie zawartości przesyłki w obecności doręczyciela. W przypadku zastrzeżeń co do stanu przesyłki, uszkodzeń, ubytków lub śladów naruszenia zawartości należy spisać protokół szkody, który będzie podstawą reklamacji.
O zaistniałej szkodzie należy niezwłocznie powiadomić nadawcę (WROHURT)
Paczki nadawane poprzez Paczkomaty InPost prosimy sprawdzać zaraz po wyjęciu ze skrytki - ewentualną reklamację można złożyć bezpośrednio przy paczkomacie.

 

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00 oraz w soboty od 9.00 do 13.00 we Wrocławiu przy ulicy Tęczowej 25 (duża podwójna brama wjazdowa ze szlabanami) na parterze w hurtowni WROHURT. Warunek odbioru osobistego to kontakt telefoniczny (737179331) na minimum 30 minut przed przybyciem celem upewnienia się co do dostępności towaru.

 

 • Wpłaty za złożone zamówienia można dokonywać poprzez przelew bezpośredni na Nasze konto w Banku mBank. , w tytule przelewu podając nr zamówienia widoczny w mailu potwierdzającym lub w panelu klienta w historii zamówień.

Dane do przelewu:

WROHURT Kamil Bobowski

ul.Tęczowa 25

53-601 Wrocław

mBank 70 1140 2004 0000 3102 8328 8233

 

Dbając o wygodę Naszych klientów udostępniliśmy wiele innych możliwych opcji zapłaty za zamówione przedmioty.

 

 • Płatności elektroniczne obsługiwane przez Przelewy24 i PayU

 • Płatności za pomocą Paypal
 • Płatność za pobraniem, czyli zapłata doręczycielowi w momencie odbioru zamówionego towaru. Jest to wygodna forma zapłaty, dzięki której realizacja zamówienia jest szybsza, ponieważ nie jest uzależniona od otrzymania przez Nas wpłaty na konto.

 • Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro

  Operatorem płatności jest BlueMedia S.A.

  W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

   

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl